Категорія: Ми

Ми святкуємо
Ми святкуємо

Як зробити так, щоб день народження Вашої дитини перетворився в неповторну, яскраву, оригінальну подію в житті і надовго залишився теплою іскоркою в пам’яті?
Студія «BE HAPPY» надає послуги з організації тематичних свят для дітей різного віку.
Ми можемо запросити на день народження улюблених героїв книжок або мультфільмів, підготувати свято в стилі улюбленої казки чи захоплюючої пригоди.
У нас в запасі багато ідей, конкурсів, загадок, квестів, шарад, які допоможуть розвіяти нудьгу та подарують щасливі хвилини, зарядять енергією на довгий час.
Для дітей, які займаються у нашій студії, ми проводимо тематичні календарні свята.

Контакти:
тел. – (067) 905-45-50
e-mail – behappy4baby@gmail.com

Ми і театр
Ми і театр

Шановні друзі! Студія «BE HAPPY» запрошує Вас до театру. Але не до звичайного театру, де є сцена, зал для глядачів, гардероб і буфет, а до пальчикового театру – театру, що може розміститися на долонці. І на долонці можуть бути розіграні найрізноманітніші вистави, що по силі та глибині впливу не поступаються перед грою кращих акторів світу.

Наші заняття «Пальчиковий театр» допоможуть Вам та Вашій дитині опанувати цю, на перший погляд просту, але, насправді, дуже тонку та делікатну науку. (більше…)

Ми малюємо
Ми малюємо

Зупинити мить в сучасному світі дуже легко – адже існують фотоапарати та відеокамери. Але передати її неповторний настрій, вміст, відчуття її, як частки вічності, може лише Художник.

Студія «BE HAPPY» із задоволенням познайомить Вас з секретами майстерності живописців найрізноманітніших технік і жанрів. (більше…)

Ми навчаємось
Ми навчаємось

У ранньому віці дитина найбільш сприйнятлива до нової інформації, світ для неї сповнений незвіданого і більшість звичних дорослим речей для неї — відкриття. Тому розвивати здібності дитини можна і потрібно починати якомога раніше. (більше…)

Ми танцюємо
Ми танцюємо

«Я пригласить хочу на танец Вас и только Вас» — слова відомої пісні якнайкраще відповідають нашому бажанню познайомити Вас, шановні друзі, з дивовижним світом танцю. Заняття з хореографії, які проводить студія «BE HAPPY», — це завжди цікава, захоплююча пригода, як для малюків, так і для дорослих. (більше…)

Поділіться з друзями


Submit