Ми танцюємо

Ми танцюємо

«Я пригласить хочу на танец Вас и только Вас» — слова відомої пісні якнайкраще відповідають нашому бажанню познайомити Вас, шановні друзі, з дивовижним світом танцю. Заняття з хореографії, які проводить студія «BE HAPPY», — це завжди цікава, захоплююча пригода, як для малюків, так і для дорослих.

До наших занять з хореографії входять:

«Бебі-денс» для малюків (1,5 – 2 роки)

MtPbAqZZcVkПрограма «Бебі-денс» — це суміщення основ дитячої хореографії та розвиваючих рухливих ігор. На наших уроках танок має характер розвиваючого заняття під музику, що проводиться разом з мамами малюків.

Дитячий танок в цьому віці ставить перед собою завдання розвинути в дитині відчуття ритму і координацію рухів. Усі заняття проходять в ігровій формі.

Тривалість заняття: 30 хвилин

Дитяча хореографія (2-5 років)

kr61PEorNBIДитяча хореографія – це не просто танці для дітей, це величезні можливості для повноцінного фізичного, емоційного та естетичного розвитку. Дитяча хореографія розвиває координацію, музичний слух, сприяє розвитку творчих здібностей дитини.

Протягом заняття дітям в цікавій ігровій формі подаються основи класичної хореографії, що дає необхідне фізичне навантаження для подальшого гармонійного росту дитини.

Тривалість заняття: 30 хвилин

Основи класичної хореографії для дітей (з 6 років)

IIXigcgdAi4Хореографія допомагає розвинути природні дані дитини, отримати базові знання в мистецтві класичного балету, які складаються з основних позицій голови, корпусу, ніг і рук, без знання яких неможливо успішно займатися будь-якими видами танців.

Заняття з хореографії мають велике значення для гармонійного розвитку дітей. Формування психофізичного здоров’я в дошкільному віці дуже важливо для подальшого розвитку особистості. У першу чергу наші заняття спрямовані на роботу над спиною і поставою, тому що здоровий хребет — це основа здоров’я дитини. Заняття з хореографії стимулюють розвиток музичного сприйняття, уваги, сили волі, пам’яті і мислення. Танець має велику виховну цінність, розвиває естетичний смак.

На наших заняттях діти знайомляться з хореографічним станком, вивчають основні хореографічні позиції, розвивають загальну фізичну підготовку, не забуваючи при цьому про рухливі ігри. Заняття складається з вправ у станка, партерної гімнастики, вивчення танцювальних комбінацій на середині залу.

Тривалість заняття: 45 хвилин

Основи класичного балету для дорослих

79QryZqcb3wПочати займатися балетом ніколи не піздно. Класична хореографія дає підтягнуте тіло, грацію и відмінну поставу. Навчитися робити пліє і батмани, і, навіть, стати на пуанти, можна і в дорослому віці.

На занятях з балету працюють практично всі групи м’язів – м’язи корпусу, живота і сідниць, ніг і рук. Ні один вид спорту або танців не може так розвинути координацію рухів, як класичний балет. Як результат – постава, красива шия, чудова хода, фігура, граціозність.

Але є і протипоказання: балетом не можна займатися при варикозному розширенні він, артрозі та інших проблемах з суглобами, сильно вираженій плоскостопості, серйозних проблемах із хребтом і хворобах внутрішніх органів. В будь-якому випадку, якщо ви маєте сумніви, краще отримати консультацію лікаря.

Тривалість заняття: 45 хвилин.

Пілатес для дорослих

Система вправ для оздоровлення, що спрямована на розтягнення та укріплення м’язів, створення міцного м’язового каркасу та стабілізацію хребта, була розроблена Йозефом Пілатесом більш ніж сто років тому і отримала свою назву від імені автора.

Йозеф ввів в обіг нові поняття:

Mind body – тренування, в якому вдосконалюється не тільки тіло, але й розумові та інтелектуальні можливості.

Wellness – це баланс тіла і розуму, термін, що поєднує в собі фізичне і ментальне здоров’я, правильне харчування, відмову від шкідливих звичок і доброзичливе ставлення до світу.

В теперішній час система пілатес набула великої популярності серед людей різного віку та професій, тому що включає до себе зміцнення хребта, тренування м’язів і дихальної системи, розвиток позитивного мислення і практично не має протипоказань. Пілатес сприятливо впливає на поставу, знімає болі в спині, покращує загальну координацію рухів.

Пілатес комплексно, м’яко і ефективно впливає на всі групи м’язів, що дозволяє зміцнити тіло зсередини і створити сильний м’язовий корсет. Наші заняття допоможуть Вам стати більш стрункими, гнучкими, сильними, граціозними і здоровими.

Тривалість заняття: 45 хвилин.


XQ7GxeXevikПравила відвідування занять:

— На танцювальні заняття рекомендуємо приходити за 10-15 хвилин до початку заняття;
— Форма одягу – футболка (топ), спортивні брюки (лосини), танцювальне взуття (чешки, балетки, шкарпетки);
— Для запобігання інфікування дітей, просимо не приводити хвору дитину на заняття.

Контакти:

тел. – (067) 905-45-50

e-mail – behappy4baby@gmail.com

Поділіться з друзями


Submit