Ми навчаємось

Ми навчаємось

У ранньому віці дитина найбільш сприйнятлива до нової інформації, світ для неї сповнений незвіданого і більшість звичних дорослим речей для неї — відкриття. Тому розвивати здібності дитини можна і потрібно починати якомога раніше.

Студія «BE HAPPY» допоможе підібрати для Вас заняття ранного розвитку:

mFwxTZurFiIНавчання дітей у студії «BE HAPPY» проходить у вигляді веселої гри, враховує індивідуальні особливості дитини і спрямоване, в першу чергу, на формування характеру і розвиток мислення.

Студія «BE HAPPY» проводить заняття раннього розвитку для дітей від 1 року за методиками провідних дитячих психологів і педагогів.

Заняття для малюків 1-2 років проводяться разом з їх мамами, старші дітки займаються самостійно.

Заняття проходять в міні-групах — не більше 5 осіб.

«Сенсорна пісочниця» (від 1 року)


1531658_815081628571668_6353544139794446470_oСенсорні пісочниці дуже корисні для розвитку дрібної моторики, тактильних сприйняттів, мислення, уваги, мовлення. Наповнення пісочниці може бути різним — пісок, галька, дрібненькі камінчики, крупа, різні тематично підібрані предмети.

Пісочниці можуть бути індивідуальними та груповими. У груповій пісочниці дитина ще й вчиться взаємодіяти з однолітками.

Перенесення традиційних педагогічних занять в пісочницю дає більший виховний і освітній ефект, ніж стандартні форми навчання:

  • посилюється бажання дитини пізнавати щось нове, експериментувати і працювати самостійно
  • активно розвивається тактильна чутливість як основа «ручного інтелекту»
  • більш гармонійно та інтенсивно розвиваються всі пізнавальні функції, а також мовлення і моторика

До того ж, пісок, як і вода, здатний «заземлювати» негативну енергію, що особливо актуально в роботі з «особливими» дітьми.

Тривалість заняття — 45 хвилин

Разом з мамою (1,2 — 2 роки)

Заняття «Разом з мамою» — розроблена студією «BE HAPPY» система раннього навчання на основі теорій провідних дитячих психологів.

Присутність мами дає дитині відчуття захищеності і безпеки, що дуже важливо для ефективності заняття.

Для малюків 1-2 років велику увагу ми приділяємо розвитку сенсорної моторики — це перший етап формування інтелекту.

Пробуючи предмети на дотик, маніпулюючи ними, малюк пізнає навколишній світ методом активного експериментування, яке поступово перетворюється на експериментування свідоме.

Для цього в арсеналі студії «BE HAPPY» є система вправ та ігор, навчальні іграшки, сенсорні килимки здоров’я.

Заняття корисно і для мам малюків — наша студія допоможе мамі краще розуміти бажання і прагнення малюка, які він ще не вміє виразити словами, зміцнити емоційний зв’язок з ним.

Тривалість заняття — 45 хвилин

Творча майстерня (від 1,5 років)


uowGCoCOYlk«Хочемо — творимо, хочемо — витворяємо» — ось девіз нашого заняття «Творча майстерня».

Розвиток невіддільний від творчості, від вільної творчості. Ми використовуємо свободу, як засіб виховання. Дисципліна в свободі — основний принцип побудови заняття.

На наших заняттях діти почувають себе розкуто і розкривають всі свої найкращі якості, одночасно освоюючи цікаві та корисні навички.

Аплікації, малюнки, вироби, іграшки, які ми робимо на наших заняттях, не тільки познайомлять дітей з різними матеріалами та фактурами, а й стануть дорогими подарунками для батьків малюків.

Тривалість заняття — 45 хвилин

Ранній розвиток (2-4 роки)


Y9iOjIlx1FgУ 2-4 роки у дитини вже встановлюється ряд функціональних закономірностей, істин і асоціацій, що стосуються навколишнього середовища: наприклад, розуміння тотожності, деяких залежностей і логічних зв’язків.

Заняття «Ранній розвиток» студії «BE HAPPY» більше спрямовані на розвиток мислення і логіки.

На заняттях ми знайомимося з різними геометричними фігурами, запам’ятовуємо назви кольорів і відтінків, вчимо цифри і основи рахунку. Займаємося розвитком мовлення і накопиченням словникового запасу за допомогою віршів і лічилок. Розвиваємо образне мислення. Не забуваємо при цьому про фізичну активність — музично-танцювальні хвилинки невід’ємна частина заняття.

На заняттях ми використовуємо спеціально підібрані навчально-ігрові посібники.

Тривалість заняття — 45 хвилин

Контакти:
тел. – (067) 905-45-50
e-mail – behappy4baby@gmail.com

Поділіться з друзями


Submit