Ми і театр

Ми і театр

Шановні друзі! Студія «BE HAPPY» запрошує Вас до театру. Але не до звичайного театру, де є сцена, зал для глядачів, гардероб і буфет, а до пальчикового театру – театру, що може розміститися на долонці. І на долонці можуть бути розіграні найрізноманітніші вистави, що по силі та глибині впливу не поступаються перед грою кращих акторів світу.

Наші заняття «Пальчиковий театр» допоможуть Вам та Вашій дитині опанувати цю, на перший погляд просту, але, насправді, дуже тонку та делікатну науку.

На заняттях ми розігруємо казку, обговорюємо її сюжет, в ігровій формі робимо вправи на розвиток пам’яті, логічного мислення, моторики, а потім робимо саморобку, аплікацію або малюнок за мотивами казки. Діти 2-3 років займаються з допомогою дорослих, діти 4-5 років вже більш самостійні и виконують більш складні завдання.

Все, що потрібно для того, щоб на долонці ожила казка – це декілька маленьких ляльок, Ваша фантазія та знання, що Ви отримали на наших заняттях. Ляльок можна купити, а можна зробити своїми руками разом з дитиною, і тоді вони будуть мати ще більшу цінність.

За допомогою пальчикових ляльок можно розіграти як відому казку, так і казку, яку Ви вигадали самі, придумати разом з дитиною персонажів та сюжет і вдихнути в них життя. Адже саме із казок діти отримують свої перші уявлення про оточуючий світ, про добро і зло, про силу, хоробрість, стійкість, про час та простір. І саме ці, закладені в ранньому дитинстві поняття, стають початком відліку для дорослого життя.

Крім того, що пальчиковий театр це завжди весело та цікаво, він е потужним засобом раннього розвитку здібностей дитини та розкриття її талантів.

Пальчикові ляльки стимулюють розвиток дрібної моторики, координації рухів, мовлення, навичок спілкування, концентрації уваги.

До того ж, граючи з фігурками, дитина знайомиться з поняттями «справа-зліва», «догори-вниз»,
«попередній-наступний», навчається рахувати. Виконання імпровізацій розвивають уяву і фантазію.

Пальчикові ляльки можуть стати Вашими помічниками в ReuDBUGJ5ZIвихованні дитини, тому що зауваження або осуд, висловлене ляльці, приймається дитиною без негативу та особистої образи.

За допомогою ляльок можна вирішувати і програвати проблемні ситуації: труднощі в спілкуванні, конфлікти, страхи та тривоги дитини.

А ще, маленьку ляльку-друга можна взяти з собою у дорогу, і вона завжди допоможе, коли нудно або самотньо.

Приходьте до нашого пальчикового театру, відкрийте чарівний світ Вашій дитині!

Контакти:
тел. – (067) 905-45-50
e-mail – behappy4baby@gmail.com

Поділіться з друзями


Submit